انفجار اطلاعات را باید مهمترین حادثه قرن بیستم دانست که تمامی عرصه های زندگی را دستخوش تحولات عظیم نموده است. در دنیای رقابتی امروز، اطلاعات هم تراز سرمایه و نیروی انسانی، در شمار عوامل تولید و به عنوان مهمترین مزیت نسبی بنگاه های اقتصادی محسوب می شود.
با تکامل هر چه بیشتر فن آوری وب، جهت گیری نرم افزاری نیز به این سمت گرایش پیدا کرده است و امروزه نرم افزارهای مبتنی بر بستر وب به تدریج جایگزین مدل های قبلی می شوند. این فن آوری به کاربران امکان می دهد که به اطلاعات مورد نیاز خود در هر زمان و از هر مکان دسترسی داشته باشند.

نرم افزار اختصاصی خود را با ما تجربه کنید.

نیازسنجی، تحلیل، طراحی، تولید و پیاده سازی و استقرار سامانه نرم افزاری در زمینه های مختلف، را می توان اصلی ترین فعالیت و تخصص شرکت فردای بهتر دانست. به طور کلی تولید نرم افزار در فردای بهتر در دو بخش ذیل انجام می گیرد :

  • تولید نرم افزار های کاربردی به سفارش مشتری:
    این شرکت با بهره گیری از کارشناسان خبره در امور تحلیل و طراحی سیستم و برنامه نویسی در زمینه پیاده سازی و تولید نرم افزار و برنامه کاربردی ، این توانمندی را در مجموعه نرم افزاری خود ایجاد نموده است تا نسبت به اجرا و پیاده سازی برنامه های کاربردی به سفارش مشتری با استفاده از سبک های مختلف معماری نرم افزار، در حوزه های مختلف اقدام نماید. استفاده از تکنولوژی و متدولوژی های روز دنیا در طراحی و پیاده سازی نرم افزار و همچنین بکارگیری سبکهای نوین معماری نرم افزار همواره در پروژه های نرم افزاری و تولید سامانه های اطلاعاتی این شرکت مدنظر بوده است.
  • ارائه محصولات نرم افزاری:
    در فردای بهتر محصولات نرم افزاری بصورت یک بسته یا پکیج نرم افزاری ارائه نمی شود، بلکه هر محصول نرم افزاری را براساس نیاز مشتری بومی سازی (Customize) می نماییم .
    اغلب سازمانها، مراکز و شرکتهای ایرانی در فرآیندهای داخلی خود، نیازمندی های خاص خود را دارند که می بایست در سیستم های نرم افزاری آنها پیش بینی گردد و خرید محصولات نرم افزاری آماده بصورت بسته نرم افزاری جوابگوی نیاز آنها نیست. بدین منظور ما نیازمندی های خاص مشتریان را در نرم افزار بومی سازی نموده و در غالب برنامه های کاربری خاص به آنها ارائه می کنیم.

مشاوران فردای بهتر آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.